polecamy
Pytania do
Burmistrza
Jak wydajemy
Twoje podatki

Firma Kapica była jedyną firmą z regionu, która wystawiała się na światowych targach w Norymberdze i która przedstawiała swoje wyroby w segmencie stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i Aluminium. Światowe targi branży okien, drzwi i fasad fensterbau/frontale w Norymberdze odnotowały w ciągu czterech dni (21-24.03) rekordową liczbę 110 000 zwiedzających hale targowe. To wynik, jaki jeszcze nigdy nie został osiągnięty. Podczas Targów Okno-Drzwi-Fasada aż 1329 wystawców z 42 krajów zaprezentowało aktualną ofertę i wiele innowacji z sektora stolarki okiennej i drzwiowej.

Targi w Norymberdze to wydarzenie, którego nie można było przeoczyć, dlatego firma Kapica z Zawadzkiego brała czynny udział w tych największych targach o tematyce okienno-drzwiowej w Europie. Firma Kapica jest obecna już od dawna na rynkach Europy Zachodniej. Poprzez uczestnictwo na wspomnianej imprezie, pragnęła dodatkowo podkreślić tą obecność i zaprezentować swoje nowości. Udało jej się również zwrócić uwagę na swój dobry wizerunek, m.in. super ekskluzywnym stoiskiem, które cieszyło się na targach dużym uznaniem wśród odwiedzających.

Na stoisku firmowym można było skorzystać z fachowych porad na temat, jakie aspekty estetyczne i tendencje designerskie można połączyć z energooszczędnym budowaniem.

Poza sprzedażą eksportową, firma Kapica ciągle rozwija sieć sprzedaży w Polsce. Okna i drzwi są produkowane na tych samych liniach produkcyjnych zarówno na rynki zachodnie jak i rynek krajowy. To sprawia, iż firma każdemu oferuje najwyższej jakości wyroby ze swoich zakładów. Zapewnia też profesjonalny i autoryzowany montaż swoich produktów.

Firma stale trzyma rękę na pulsie w zakresie innowacji technologicznych, dzięki czemu bez skrępowania zaprasza najbardziej wymagających klientów do odwiedzenia jej punktów sprzedaży i skorzystania z bogatej oferty produktowej oraz usług.

 

 

×

Wyszukaj w serwisie