polecamy
Pytania do
Burmistrza
Jak wydajemy
Twoje podatki

Nadleśnictwo Zawadzkie, kolejny raz bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku. W tegorocznej edycji została zgłoszona modernizację siedziby nadleśnictwa, w kategorii: obiekty użyteczności publicznej.

Wystartowało również głosowanie  internetowe, w którym niezależnie od werdyktu jury, wybór najlepszej modernizacji powierzany jest internautom. Dlatego gorąco zachęcamy Państwa do udziału w internetowym Plebiscycie Konkursu i do oddawania głosów na nasz obiekt, który po modernizacji jest piękną perełką na Ziemi Strzeleckiej - wartą odwiedzenia.

Sposób głosowania:

Należy kliknąć na poniższy link:

http://modernizacja.nazwa.pl/pl/voting/0ca0435b-f1c5-4477-888b-233ebfc91681/2/objects/467b2ef9-ca62-4adc-89f9-ec45c8c6b8db/view

Po kliknięciu otworzy się okno, należy kliknąć u góry na niebieski pasek „v Zagłosuj na ten obiekt”.

W następnym oknie należy podać swój adres mailowy, imię i nazwisko.

Całość należy zatwierdzić kliknięciem niebieskiego kafla „Wyślij głos”

Ważne: Aby zakończyć głosowanie należy wejść na podaną w głosowaniu skrzynkę mailową, otworzyć wiadomość otrzymaną automatycznie z biura konkursu Modernizacja Roku i kliknąć w przesłany link.

Gotowe!

Głosy można oddawać raz na dobę. Ponowne głosowanie z tego samego konta jest możliwe po 24 godzinach. Warto o tym pamiętać, gdyż podawanie swojego maila przy każdym głosowaniu zwiększa szanse na wygranie cennych nagród przewidzianych dla głosujących internautów.

Głosowania trwa w I etapie do dnia 21.05.2019, godz. 12.00

Koniec Głosowania w finale w dniu 9.08.2019,  godz. 23:5

Zachęcamy do głosowania!!!

 

 

Autor: Sabina Skrabania

×

Wyszukaj w serwisie