polecamy
Pytania do
Burmistrza
Jak wydajemy
Twoje podatki

PDFFormularz ankiety do Mieszkańców gminy Zawadzkie (z nagrodami).pdf (420,69KB) 

Z uwagi na ograniczoną możliwość bezpośrednich spotkań z Mieszkańcami, mając na uwadze starania o rozwój gminy Zawadzkie oraz podniesienie poziomu życia i zadowolenia Mieszkańców naszej gminy, zachęcam Państwa do wypełnienia ankiety, która będzie pomocna w planowaniu działań i określeniu kierunków rozwoju gminy oraz może przyczynić się do poprawy życia Mieszkańców.

Zwracam się więc do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety w formie papierowej lub elektronicznej (do pobrania ze strony www.zawadzkie.pl). Dziękuję za zaangażowania i udział  w wypełnieniu ankiety.

            Ankieta jest anonimowa (poza osobami chcącymi wziąć udział w losowaniu nagród),
co oznacza, że na żadnym etapie analizy danych nie będą ujawniane odpowiedzi pojedynczych osób. Osoby, które wypełnią ankietę mają szansę otrzymać nagrody pieniężne. Aby wziąć udział w losowaniu nagród pieniężnych należy wypełnić ankietę i podać swój numer telefonu.

PDFZARZĄDZENIE NR 470XXXI2021 BURMISTRZA ZAWADZKIEGO z dnia 1 kwietnia 2021 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu Ankiety do Mieszkańców gminy Zawadzkie oraz określenia wzoru Ankiety do Mieszkańców gminy Zawadzkie.pdf (478,75KB)

 

                                                                                                                       Mariusz Stachowski

                                                                                                                Burmistrz Zawadzkiego

 

×

Wyszukaj w serwisie