polecamy
Pytania do
Burmistrza
Jak wydajemy
Twoje podatki

Burmistrz Zawadzkiego objął patronatem medialnym tegoroczne Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej. To niezwykła impreza, która zgromadzi setki wystawców związanych z szeroko pojętą branżą rodzinną.  Jak mówi Maria Ciełoszyńska, pomysłodawczyni przedsięwzięcia – „OTTR w jednym miejscu zgromadzony zostanie cały potencjał wystawców i prelegentów, którzy swoimi produktami i usługami, a także wiedzą i doświadczeniem kompleksowo odpowiadają na potrzeby rodzin w tym zakresie, aby każda mogła znaleźć to, czego potrzebuje. Najważniejsze jest jednak to, że targi mają aspekt charytatywny. Dochód z wejściówek na targi, symboliczne 5 złotych od rodziny, trafi do Fundacji SiePomaga, na rzecz finansowania leczenia i tym samym ratowania życia potrzebującej takiej pomocy – Mamie.

Celem Ogólnopolskich Targów Turystyki Rodzinnej jest wsparcie dla rodzinnego podróżowania, czyli każdego wspólnego wyjazdu – od powrotu z noworodkiem ze szpitala do domu, po wyjazd z nastolatkiem na wakacje za granicę.

Zapraszamy 26 i 27 października br. w godzinach 10.00 – 18.00 do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu przy ulicy Wrocławskiej 158.

200 wystawców – firmy o zasięgu regionalnym, krajowym i międzynarodowym;

  • ponad 30 prelegentów -mpraktyków, m.in. ginekologa i prawnika;
  • prawie 20 tematycznych kursów, np. pierwszej pomocy dla noworodka;
  • koncerty, występy artystyczne grup przedszkolno-szkolnych;
  • próba pobicia rekordu Polski w stworzeniu najdłuższego pociągu rodziców z dziećmi w ramach piosenki „Jedzie pociąg z daleka…”
×

Wyszukaj w serwisie