polecamy
Pytania do
Burmistrza
Jak wydajemy
Twoje podatki

W dniu dzisiejszym w zadawczańskim magistracie podpisane zostały umowy sponsoringu na wsparcie przez Firmę UNIMOT S.A./AVIA, z siedzibą w Zawadzkiem przy ulicy Świerklańskiej, działalności w zakresie kultury fizycznej i sportu oraz umowy darowizny na pokrycie wydatków związanych z budową placu zabaw w Zawadzkiem. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele UNIMOT S.A./AVIA w osobach: Pana Adama Sikorskiego Prezesa Zarządu, Pani Grażyny Pawlak oraz Pana Czesława Floreckiego. Umowa sponsoringu podpisana została z Klubem Karate Nidan Zawadzkie, którą reprezentował  Pan Zbigniew Sworeń Prezes Zarządu i Pan Artur Barański Wiceprezes Zarządu oraz ze Stowarzyszeniem Autonomiczna Sekcja Piłki Ręcznej Zawadzkie, które reprezentował Pan Łukasz Morzyk Prezes Zarządu oraz Pan Patryka Całujek Wiceprezes Zarządu.
Podpisana została również umowa darowizny z gminą Zawadzkie na rozbudowę placu zabaw. Ze strony gminy umowa podpisana została przez Burmistrza Zawadzkiego Mariusza Stachowskiego. 

Przypomnijmy, że UNIMOT S.A./AVIA jest niezależnym importerem paliw ciekłych i gazowych. To Firma z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku paliwowym, a od  marca 2017 r. spółka zadebiutowała na głównym parkiecie Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. UNIMOT S.A. jest członkiem stowarzyszenia AVIA International –skupiającego ponad 3100 stacji paliw w Europie. Pod marką AVIA firma UNIMOT rozwija w Polsce sieć stacji paliw oraz sprzedaje pozostałe produkty i usługi ze swojej oferty, a co dla nas najważniejszej, jej siedziba mieści się w Zawadzkiem.

Podpisane umowy to kolejny krok do zrealizowania celu działań marketingowych, jakim jest zbudowanie takiego poziomu świadomości i rozpoznawalności marki AVIA, by każdy Polak chciał być jej klientem. 

 

Panie Prezesie, 
w imieniu wszystkich mieszkańców 
składam serdeczne podziękowania 
za współpracę, życzliwość i wsparcie finansowe. 
Otrzymane od Państwa wsparcie jest ogromnie ważne 
dla nas i naszych mieszkańców.

Burmistrz Zawadzkiego 
Mariusz Stachowski

unimot.jpeg

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie