polecamy
Pytania do
Burmistrza
Jak wydajemy
Twoje podatki


Informujemy, że w Urzędzie Miejskim w Zawadzkiem istnieje możliwość potwierdzania profili zaufanych ePUAP tj. na I piętrze budynku Urzędu w Urzędzie Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich pok 207 w godzinach pracy Urzędu.

Dzięki elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej można korzystać z usług z dowolnego miejsca o dowolnej godzinie - bez wychodzenia z domu. Niezbędny jest komputer z dostępem do Internetu oraz potwierdzony Profil Zaufany.

Aby założyć profil zaufany należy:

1. Zarejestrować swoje konto na portalu ePUAP (www.epuap.gov.pl).

2. Z konta użytkownika należy wysłać wniosek o założenie profilu zaufanego.

3. Po wysłaniu wniosku mamy 14 dni na wizytę w wybranym punkcie potwierdzającym profil w celu potwierdzenia tożsamości. To jedyna konieczna wizyta w urzędzie.

4. Od momentu potwierdzenia tożsamości i uaktywnienia profilu zaufanego użytkownik może posługiwać się nim w komunikacji z urzędem.

  Informujemy również, że istnieje możliwość szybkiego założenia profilu zaufanego za pomocą rachunku bankowego bez dodatkowego potwierdzania w wybranym punkcie, gdyż podczas zakładania konta w banku, nasza tożsamość została już potwierdzona, dlatego też nie ma potrzeby potwierdzać jej w inny dodatkowy sposób (np. wizytą w punkcie potwierdzającym).

Po założeniu profilu zaufanego poprzez konto bankowe, aby zalogować się na konto profilu, należy wybierać opcję logowania przez bankowość elektroniczną.

×

Wyszukaj w serwisie