polecamy
Pytania do
Burmistrza
Jak wydajemy
Twoje podatki

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom mieszkańców, gmina Zawadzkie wystąpiła z wnioskiem o dofinansowanie do utworzenia dodatkowych miejsc w Żłobku Publicznym w Zawadzkiem w ramach Programu Rządowego „Maluch +”  2020 .
Już dzisiaj wiadomo, że od września 2020 r. żłobek powiększy się o kolejne 5 miejsc. Jest to dobra wiadomość dla rodziców, którzy będą mogli wrócić do aktywności zawodowej , wiedząc, że ich pociecha będzie miała możliwość skorzystania z opieki w placówce.
Cały czas analizuje się ilość spływających do placówki wniosków i na bieżąco weryfikuje potrzebę uruchomienia dodatkowych miejsc. Wiadomo, że nie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich zainteresowanych, jednakże podejmowane działania zmierzają do zminimalizowania tych niedogodności.
Wnioski do żłobka można składać cały rok. Na czas składania oferty konkursowej  zdiagnozowano potrzebę uruchomienia dodatkowych 5 miejsc, o co zawnioskowano w ogłoszonym naborze.
W ramach otrzymanego dofinansowania zostanie zakupiony niezbędny sprzęt i wyposażenie przeznaczone dla kolejnej 5 dzieci oraz rozbudowana zostanie łazienka.

×

Wyszukaj w serwisie