polecamy
Pytania do
Burmistrza
Jak wydajemy
Twoje podatki

Zawadzkie, dnia 29 października 2020 r.

Komunikat Burmistrza Zawadzkiego w sprawie funkcjonowania urzędu

Szanowni Państwo, Mieszkańcy gminy Zawadzkie

w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów oraz pracowników Urzędu Miejskiego w Zawadzkiem i Ośrodka Pomocy Społecznej (OPS) informuję, iż OPS jest nadal zamknięty dla klientów, natomiast od poniedziałku 2 listopada 2020 r. wprowadza się w Urzędzie Miejskim w Zawadzkiem ograniczenie kontaktów osobistych.

Urząd będzie otwarty dla klientów dwa dni w tygodniu, tj. w poniedziałki od godziny 9.00 do godziny 16.00 i w czwartki od godziny 8.00 do godziny 14.00.

Bezpośrednia obsługa klientów (poniedziałek i czwartek) jest możliwa po uprzednim telefonicznym lub elektronicznym umówieniu swojej wizyty w urzędzie.

W pozostałych dniach budynek urzędu będzie zamknięty, a urzędnicy w tym czasie będą załatwiać sprawy napływające za pośrednictwem poczty, w formie elektronicznej i zgłaszane telefonicznie.

Nr telefonu 77 46 23 137, mail: umig@zawadzkie.pl (informacje teleadresowe na stronie www.zawadzkie.pl w zakładce Zawadzkie.

 

Szczegóły w zarządzeniu nr 336/XXX/2020 Burmistrza Zawadzkiego z dnia  27 października 2020 r. w sprawie zmiany organizacji pracy w Urzędzie Miejskim w Zawadzkiem zamieszczonym na stronie www.bip.zawadzkie.pl. w zakładce Prawo lokalne, zarządzenia burmistrza

 

×

Wyszukaj w serwisie