polecamy
Pytania do
Burmistrza
Jak wydajemy
Twoje podatki

Szanowni Mieszkańcy gminy Zawadzkie

Po raz pierwszy w historii będziemy się spisać sami – przez Internet. Jest to wymóg obowiązkowy i dlatego lepiej nie zwlekać z realizacją.

Pandemia spowodowała, że w tym roku podstawową formą będzie samospis internetowy za pomocą specjalnej aplikacji, która ma zostać uruchomiona na stronie GUS z początkiem kwietnia. Będzie można się na nią zalogować również z urządzeń mobilnych. Każda osoba spisująca się będzie uwierzytelniana "w systemie teleinformatycznym". Aplikacja GUS ma też na bieżąco sygnalizować, czy dobrze są wypełniane poszczególne rubryki.

Wobec powyższego, wychodząc Państwu naprzeciw uruchomione zostało w Urzędzie Miejskim w Zawadzkiem biuro ze stanowiskiem do bezpiecznego i sprawnego przeprowadzenia samospisu przez mieszkańca naszej gminy. Zachęcamy do skorzystania  z takiej możliwości osoby, które będą miały jakikolwiek problem z przeprowadzeniem samospisu (np. brak dostępu do komputera, brak dostępu do internetu, wątpliwości związane z treścią pytań i inne niedogodności). Wyznaczony urzędnik z Gminnego Biura Spisowego udzieli mieszkańcowi niezbędnego wsparcia oraz pomoże wyjaśnić pojawiające się wątpliwości w trakcie dokonywanego samospisu.

Zainteresowane osoby, które chciałyby samodzielnie się spisać w gminnym punkcie samospisu internetowego mogą umawiać się telefonicznie na konkretny dzień i godzinę, od poniedziałku do piątku w godzinach do 7:30 do 14:00 dzwoniąc pod numer tel. 77 4623 117 lub 77 4623 146.

×

Wyszukaj w serwisie