polecamy
Pytania do
Burmistrza
Jak wydajemy
Twoje podatki

Marszałkowski Budżet Obywatelski – GŁOSUJEMY !!!

 

Ruszyło głosowanie w kolejnej edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy gminy Zawadzkie mogą zagłosować na projekt opiewający na kwotę 100.000 zł, który obejmuje różnorodne działania prospołeczne i skierowane jest do wszystkich grup wiekowych.

TU MIESZKAM, TU SIĘ ROZWIJAM, TU REALIZUJĘ SWOJE PASJE.

Projekt ten:

  • zakłada kontynuację rozpoczętego w II i III edycji MBO przedsięwzięcia edukacji muzycznej, poprzez organizację warsztatów szkoleniowych, skupiających uczestników zadania oraz organizację koncertów dla społeczności lokalnej, jak również wizyt w instytucjach kultury;
  • pozwoli na renowację podarowanych instrumentów;
  • umożliwi szerszej grupie odbiorców poznanie i doskonalenie umiejętności cukierniczych podczas warsztatów wyjazdowych w profesjonalnej pracowni Zespołu Szkół Oświatowych w Opolu po okiem zawadzczanina, mistrza cukiernictwa oraz wielokrotnego mistrza Europy i świata w carvingu (rzeźbienie w owocach i warzywach);
  • pozwoli również na realizowanie pasji modelarstwa kołowego i pływającego adeptom jednego z najlepszych klubów modelarskich w kraju po tragicznej i niespodziewanej śmierci z powodu coronawirusa - mentora modelarstwa, wspaniałego instruktora i wychowawcy młodego pokolenia, Rudolfa Rzepczyka.

 

Zachęcamy, aby udzielić poparcia głosując w dniach od 10 do 25 lutego w formie papierowej (druki udostępnia p. Sybilla Czech) bądź internetowej (link dla tych, którzy chcieliby oddać swój głos elektroniczniehttps://glosowanie.opolskie.pl). Możemy wybrać dwa korelujące ze sobą zadania: powiatowe i subregionalne:

TU MIESZKAM, TU SIĘ ROZWIJAM, TU REALIZUJĘ SWOJE PASJE.

„TAM GDZIE ŁADNIE….. BRZMI ORKIESTRA” CZYLI MUZYCZNA MŁODZIEŻ W OPOLSKIM PLENERZE.

 

Zachęcamy do głosowania! Od nas zależy pozyskanie tej niemałej kwoty dla nas samych.

×

Wyszukaj w serwisie