polecamy
Pytania do
Burmistrza
Jak wydajemy
Twoje podatki

5Logo na białym-min.jpeg

Lubisz oglądać mecze? Chcesz włączyć się w piłkarskie święto nie tylko poprzez kibicowanie naszej reprezentacji?

Ta akcja powinna Cię zainteresować!

Co powiesz na quiz wiedzy o mistrzostwach świata w piłce nożnej? Trzydzieści pytań o wyniki meczów, najlepszych napastników i słynnych bramkarzy. Zastanawiasz się, gdzie tu pomoc potrzebującym? Otóż 100% dochodu z reklam, które będą wyświetlane podczas rozwiązywania konkursu, trafi na akcję wysyłki sprzętu sportowego dla dzieci z Tanzanii!

Quiz możesz rozwiązać tutaj: https://mathematics.live/pl/konkurs/pilki-dla-afryki

To będzie Twój wkład w fantastyczną pracę, jaką od lat prowadzi w Afryce Marcin “Hanys on Tour” Kupczak. Jego zaangażowanie i pasja, która łączy edukację i sport, umożliwiła wybudowanie kilku boisk, na których trenował z dziećmi, a nawet remont szkoły w Loltepes - małej wiosce w środkowej części Tanzanii. To tam właśnie trafi sprzęt kupiony za zebrane pieniądze.

Jest to akcja o charakterze międzynarodowym. Odbywa się jednocześnie w 14 krajach!

Zastanawiasz się, jak możesz dodatkowo pomóc? Przekaż tę informację dalej - wyślij znajomym, udostępnij w social mediach. Przekonajcie się, kto z Waszej ekipy jest największym znawcą futbolu!

Sukces tej akcji jest w Twoich rękach! Dla Ciebie to tylko kilka kliknięć, trochę dobrej zabawy, a dla dzieci w Tanzanii oznacza niepowtarzalną szansę na rozwijanie umiejętności.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji !!!

×

Wyszukaj w serwisie