polecamy
Pytania do
Burmistrza
Jak wydajemy
Twoje podatki

Nominacje do plebiscytu Osobowość Roku 2022

W środę 11 stycznia 2023r. redakcja Nowej Trybuny Opolskiej ogłosiła tegoroczne nominacje do tytułu Osobowość Roku 2022.

Osobowość Roku to wielki plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne oraz serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press.  Prestiżowe nagrody za działania w 2022 roku zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach naszego regionu, a następnie na szczeblu województwa. Plebiscyt zakończy ogólnopolski finał, który wyłoni laureatów głównych tytułów Osobowość Roku Polski 2022. Laureaci w każdej kategorii z każdego województwa zostaną zaproszeni na ogólnopolską galę, która odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie.  

Głosowanie trwa od  11 stycznia 2023r.  i będzie prowadzone w pięciu kategoriach: Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes, Polityka, samorządność i społeczność lokalna oraz Nauka.

 

Serdecznie zachęcamy do oddawania głosów na osoby nominowane z terenu naszej gminy !!!

 

LINK do głosowania: http://nto.pl/osobowosc-roku-2022-zaglosuj-na-osoby-ktore-zasluzyly-sie-dla-regionu-i-lokalnej-spolecznosci-lub-zglos-propozycje-nominacji-do/ar/c1-17104351

 

×

Wyszukaj w serwisie