polecamy
Pytania do
Burmistrza
Jak wydajemy
Twoje podatki

Od 1 kwietnia 2023 r. przez okres trzech miesięcy odpady z terenu gminy Zawadzkie odbierze firma Wywóz Nieczystości oraz Przewóz Ładunków Wiesław Strach

 

Dokładamy wszelkich starań, żeby zmiana była w jak najmniejszym stopniu odczuwalna, a w rezultacie niosła za sobą jeszcze lepszą jakość usług świadczonych dla naszych mieszkańców.

Rozpoczęliśmy akcję informacyjną skierowaną zarówno do mieszkańców domów wielorodzinnych, jak i jednorodzinnych. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z urzędnikiem pod numerem telefonu 77 46 23 140, 77 46 23 138 lub do bezpośredniego kontaktu w Urzędzie Miejskim w Zawadzkiem w biurze nr 111 .

Firma Wywóz Nieczystości oraz Przewóz Ładunków Wiesław Strach będzie gotowa, aby od 1 kwietnia realizować zadanie na terenie gminy Zawadzkie w sposób profesjonalny i na wysokim poziomie.

Zaznaczamy, że odbiór odpadów będzie odbywał się na dotychczasowych zasadach.  Harmonogram będzie zbliżony do dotychczasowego, jednak możliwe będą korekty wynikające z trzymiesięcznego okresu realizacji usługi.

W związku ze zmianą operatora nie ulegną zmianie opłaty za gospodarowanie odpadami, nie należy również składać nowych deklaracji.

Mieszkańcy zostaną poinformowani o zmianie firmy odpowiedzialnej za odbiór odpadów, m.in. poprzez strony internetowe urzędu, plakaty wywieszone na klatkach schodowych i ulotki dostarczone do domów jednorodzinnych (podczas pierwszego odbioru odpadów) oraz ogłoszenia w prasie.

×

Wyszukaj w serwisie