polecamy
Pytania do
Burmistrza
Jak wydajemy
Twoje podatki
 • WhatsApp Image 2022-05-08 at 17.06.59 (2).jpeg

  W dniach 7 i 8 maja 2022 roku w Warszawie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Karate. Nasza zawodniczka Wiktoria Grejner jako jedyna reprezentowała Uniwersytet Opolski. Wiktoria godnie reprezentowała nasz Klub i Uczelnię wygrywając kategorię – 68 kg w kumite indywidualnym kobiet. Serdecznie gratulujemy tytułu Mistrzyni Polski.

 • DSC_0254.jpeg

  W dniu 6 maja 2022 r. w Urzędzie Miejskim w Zawadzkiem Burmistrz Mariusz Stachowski i Komendant Powiatowy Policji w Strzelcach Opolskich mł. insp. Jarosław Roszczak podpisali porozumienie w sprawie zorganizowania dodatkowych służb prewencyjnych w czasie ponadnormatywnym, finansowanych z budżetu gminy w 2022 roku.

  Na mocy tego porozumienia gmina przekaże Policji 5 000 zł, natomiast Policja zorganizuje dodatkowe służby policjantów na terenie Zawadzkiego i pozostałych miejscowości gminy w 2022 roku.

  Tego typu wsparcie wpływa, na podniesienie bezpieczeństwa w gminie Zawadzkie.

 • DSC_0249.jpeg

  Burmistrz Zawadzkiego Mariusz Stachowski odwiedził niepubliczne przedszkole Akademia Przedszkolaka w Żędowicach. Wizyta była nie tylko okazją do zapoznania się z ofertą przedszkola, ale również do złożenia gratulacji za zajęcie przez tę placówkę I miejsca w powiecie strzeleckim w kategorii Przedszkole Roku, w plebiscycie zorganizowanym przez Nową Trybunę Opolską.

 • 7.04.2022 r. Zespól Seniorów.jpeg

  W dniu 7 kwietnia 2022 r. Zespół Konsultacyjno-Doradczy Seniorów działający przy Burmistrzu Zawadzkiego odbył spotkanie, którego głównym tematem było omówienie aktualnych zagadnień z życia gminy oraz sytuacji seniorów.

 • 01 Kwi 2022
  PZERiI.jpeg

  Po wielu latach pracy, z pełnieni funkcji przewodniczącej Koła Terenowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Zawadzkiem zrezygnowała pani Janina Sklorz.

 • 9.jpeg

  Od ponad 2 tygodni w Publicznej Szkole Podstawowej w Zawadzkiem odbywają się spotkania integracyjne dla ukraińskich i polskich dzieci.

 • DSC_0192.jpeg

  W dniu 21.03.2022 r. przy Urzędzie Miejskim w Zawadzkiem, została udostępniona zawadzka chłodziarka z żywnością. Chłodziarka ma służyć osobom potrzebującym, a zarazem zapobiegać marnotrawstwu żywności.

 • P1110188.jpeg

  Burmistrz Zawadzkiego na powiatowych obchodach Dnia Weterana

×

Wyszukaj w serwisie