polecamy
Pytania do
Burmistrza
Jak wydajemy
Twoje podatki

Biblioteka i Kultura jest jednym z laureatów VI edycji programu "Wzmocnij Swoje Otoczenie". Dzięki grantowi przyznanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. Biblioteka i Kultura zakupi profesjonalny ekran projekcyjny wraz z odtwarzaczem do wyświetlania seansów filmowych i bajkowych oraz leżaki, na których można wygodnie usiąść i zobaczyć projekcję filmową.

Kino "Pod chmurką" będzie miejscem dostępnym dla wszystkich zainteresowanych taką formą spędzania wolnego czasu. Powstanie kina plenerowego pozwoli nam uatrakcyjnić ofertę kulturalną.

Program #wzmocnijswojeotoczenie to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., którego celem jest wsparcie oddolnych inicjatyw związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury społecznej, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego, bezpieczeństwem, edukacją i ochroną środowiska.

Szczegółowe informacje o programie i jego organizatorze dostępne są na stronach internetowych www.wzmocnijswojeotoczenie.pl oraz www.energetycznykompas.pl.

 

Informacja przygotowana przez Bibliotekę i Kulturę w Zawadzkiem. 

×

Wyszukaj w serwisie